Add your clan to our database
Clan List
Former Clans
Tournaments
Hall of Fame
Historical clans
Top matches
Old players database
Last matches
WW- vs. -RAT2:0
AnPN- vs. -N3S0:2
ETH- vs. -RkS2:0
uNb- vs. -N3S0:2
uNb- vs. -TW0:2
[All matches - SKINSHOT | LAGSHOT]
Users Online
Guests Online: 2
Members Online: 0


Total Members: 359
Newest Member: hardzeraGOD
Statistics
Nový design webu
Zdravim dnes jsme aplikovali na web "clanlistu" nový design který zaobstaralo studio ES-SERVICES. Doufáme že se vám nový design líbí.

stjn on January 24 2014 · 0 Comments · 930 Reads ·Print
DeadSquad sa:mp clanlist 2013
Zdravím, vítám Vás na novém webu od klanu DeadSquad. Jedná se o clanlist, mnoha z Vás už ví o co jde a k čemu bude tento web sloužit. Jednou už to tady bylo, od hráču klanu BsK, ale ti se tomu časem přestali věnovat a mně to teď chybí. Hodně mi to pomáhalo při vyzívání klanu k zápasu, najel jsem na jejich web a už jsem hledal aktivní klany a náslědně psal výzvy na jejich weby. Tento web bude fungovat na stejném principu. Budeme se snažit klany na webu aktualizovat co nejrychleji. Budou zde přidávány klany z klasického runu a také z AAD, pozdějí to můžeme dále rozšířit na více her.

V sekci seznam klanů můžete (po kliknutí na více informaci o klanu) hodnotit jednotlivý klan. Ve foru můžete po vyplnění potřebných informací přidat svůj klan. Doufám, že tento web bude užitečný a bude Vám pomáhat. Dotazy můžete psát mně, Shagehodovi nebo Fellasovi do SZ tady na webu. nebo na webu deadsquad.cz

stjn on December 04 2013 · 0 Comments · 1111 Reads ·Print
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
General partners