Add your clan to our database
Clan List
Former Clans
Tournaments
Hall of Fame
Historical clans
Top matches
Old players database
Users Online
Guests Online: 2
Members Online: 0


Total Members: 358
Newest Member: Tom
Statistics
F4K
Hned ze začátku musím upozornit, že nic z toho, co zde budete číst a co uvidíte, prvně nebyly názory od hráčů z deadsquad, ale ostatních, kteří nás na tohle video upozornili. Nemluvím zde o jednom klanu či několika hráčů, kteří se je snaží jen pošpinit... mluvím zde o několika random hráčích, kteří nám psali. Což nám už po třetím upozornění začalo být divné- a uvědomili jsme si, že něco nebude v pořádku.

Jedná se o hráče Chooseho, který nahrával zápas F4K vs Ds. Vše potřebné, co jsme chtěli zdělit, najdete přímo ve videu a hráči, který nám s tímto videem pomohl, děkujeme.Ráda bych jen dodala, že celý turnaj nás hodně zklamal... přišlo to tím, že AC nefunguje tak, jak by měl. Za což se omlouváme, v tomto směru jsme se samotní spálili. Nadále bych chtěla upozornit hráče, kteří si u mne stěžovali- zametat si pod vlastním prahem, je to nejlepší, co učiníte. Některým naše rozhodnutí nepřišla fér, ale podle mého názoru- hráči, kteří se na tomto podíleli, se snažili udělat vše pro to, aby to klapalo, jak má. Urážky, které byly většinou mířeny proti mě nebo zbytku, byly naprosto zcestné a snad si to někteří konečně uvědomíte. Samozřejmě zde nebyli jen takoví, kteří měli jen samé námitky- a já, která většinou komunikovala s hráči ohledně turnaje, zbytku, který se mnou spolupracoval a chápal mě- máte od mne velké dík.

Plus k tomuto máme VIP video- by Bonnie. Tohle video na youtube už nenajdete, protože dotyčný hráč ho hned smazal... samozřejmě po tom, co si uvědomil, že udělal velkou chybu a udělal na sebe busted. Avio poskytl video znovu, protože mu bylo hned jasné, že jak si to Bonnie uvědomí, tak to ihned smaže. Samozřejmě, stalo se a můžete si na videu povšimnout, že použil fake esc z jiné hry, kterou natáčel, protože se na chvíli objeví "bts.storm", což tam vůbec nemá co dělat. Proč by to dotyčný dělal? Proč by použil jiný esc? Na to si už každý odpovězte sám.

Další informace o průběhu turnaje zítra doplní Pesna.kEcg4488f.png

Eamby on November 13 2016 · 1 Comment · 823 Reads ·Print
Comments
305 #1 uGTMCAVIO
on November 13 2016 21:13:05
cyaaaa f4k ;(Smutný
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
General partners