Add your clan to our database
Clan List
Former Clans
Tournaments
Hall of Fame
Historical clans
Top matches
Old players database
Users Online
Guests Online: 2
Members Online: 0


Total Members: 358
Newest Member: Tom
Statistics
KONEC TURNAJE / THE END OF THE TOURNAMENT
Přišlo nevyhnutelné. Po tom, co nám PnG, RnS a uGT oznámili, že nadále nechtějí v turnaji pokračovat, museli jsme zakročit a situaci řešit. Respektujeme Vaše rozhodnutí a tímto tedy ukončujeme celý turnaj a zároveň děkujeme všem klanům a hlavně hráčům, kteří se zúčastnili. Zároveň se vrátíme zpět a porozhlédneme se, čím jsme si za těch pár dní prošli, a i když turnaj trval jen chvíli, určitě je toho mnoho, o čem by jsme se měli zmínit a co objasnit.

Komplikace začaly už v prvních zápasech, přesněji řečeno RnS vs PnG- kdy hráč Defelater nahrával vlastní plochu, kde jsme si mohli povšimnout, čím si zpestřuje večerní (či celodenní) herní zábavu a hned jsme měli pádný důvod celý zápas opakovat. Bohužel, nejmenovaný hráč z klanu PnG nedal ničemu šanci a i přes to, že jsme vše chtěli vyřešit, aby se mohlo hrát dál, nebylo možné se s dotyčným jakkoliv domluvit. Zde odchází PnG a přichází na řadu zápas uGT vs AKT. AKT nám předvedli, co v nich opravdu je (nebo v jejich hře) a vznikly dohady o tom, zda-li jsou to fake hráči a jestli hrají čistou hru. V této situaci jsme nemohli jakkoliv zakročit, protože nemáme žádné důkazy o tom, zda-li to celé byla pravda. Zůstávají nám nezodpovězené otázky... nemáme právo se jakkoliv vyjadřovat. O hře, která proběhla mezi prvními zápasy, kdy Ds hrálo s F4K, jsme se už zmínili o novinku níže, takže není potřeba ji znovu rozpitvávat.

Všechny z Deadsquad nás mrzí, jak celý turnaj dopadl, protože jsme byli přesvědčeni, že koupi nového serveru a využití AC, které nám mělo umožnit rozeznat hráče a rozdělit do dvou skupin- těch, co opravdu hrají, nebo těch, kteří si jen hrají, že něco hrají- dopadl katastrofálně, tím pádem se Vám znovu omlouváme, že to nedopadlo podle našich ani Vašich představ. Zároveň nás popudilo, jak se někteří hráči chovali na serveru a jen ukazovali, jak rozšířený je jich slovník českého jazyka- zpestřený všelijakými urážkami. Nechtěli jsme, aby celý turnaj vyústil jen v hádky. Tohle nebylo cílem turnaje, který se koná už několikátým rokem... jedná se tu o hru, kterou si chceme užít, ať už je to pro nás odreagování nebo to nadále hrajeme kvůli lidem, které známe už několik let a baví nás to. Chtěla bych zmínit i takové, kteří opravdu přišli s tím, aby si zahráli a zároveň se nechovali, jak kdyby je vypustili zrovna z pralesa, i když se jim v některých momentech něco nelíbilo. B3p je ukázkou toho, že se najdou ještě hráči, se kterými se dá v klidu domluvit a zahrát bez toho, aby vznikly hádky. Nejde o věkové rozpětí, které se mezi námi nachází, jde o charakter člověka a o to, kdo si přestane honit ego po letišti v San Fierro. Ti, kteří se podíleli na organizaci turnaje mají speciální díky- a to náleží hlavně Pesnovi, který tomuto věnoval kvantum času- a i když to nedopadlo, jak by mělo, tak za jeho zlaté nervy a úsilí, které tomu věnoval, ho ceníme.

Opět všem děkuji za účast a stále věřím, že se podaří vybudovat ještě taková komunita, která zde fungovala pár let zpátky.

Eamby on November 15 2016 · 1 Comment · 698 Reads ·Print
Comments
304 #1 Ananas000
on November 15 2016 15:15:54
https://www.youtube.com/watch?v=ITba0Y49CQg toto video hovoří za vše Úsměv
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
General partners