Add your clan to our database
Clan List
Former Clans
Tournaments
Hall of Fame
Historical clans
Top matches
Old players database
Users Online
Guests Online: 1
Members Online: 0


Total Members: 358
Newest Member: Tom
Statistics
1.kolo / 1.část - Skinshot
Ds vs. F4K - Odehráno
RnS vs. PnG - Odehráno
AKT vs. uGT - Odehráno
b3p vs. FoH - Oehráno

Pesna on November 03 2016 · 0 Comments · 402 Reads ·Print
SKUPINY
Přicházíme s rozlosováním klanů do turnaje. Jak už jsme psali, jedná se o dvě skupiny po čtyřech, které se spolu utkají v prvních kolech turnaje. Losování probíhalo zcela nezávisle na klanech a zcela náhodně přes webovou stránku. Klany se proti sobě utkají v jednotlivých skupinách. Což znamená, že klany, které jsou v první skupině- budou hrát proti sobě klan vs klan.Totéž u druhé skupiny.

Now it begins. All registered clans have been divided into 2 groups, each group consisting of 4 clans. The drawing were conducted randomly via independent website. Individual clans in the group are playing against each other (clan - vs - clan).


Beznazvu-1.jpg


Eamby on November 02 2016 · 0 Comments · 463 Reads ·Print
Clanlist Tournament 2016
PŘIHLÁŠENÉ KLANY:

Deadsquad
Fighters On Da HooD
Player And Games
Fuck All Kids
Resistant and Survival
By Enternal pro
Universal Gaming Team
Akatsuki

Připravili jsme si pro Vás další turnaj pořádaný Deadsquad klanem a především projektem CLANLIST. Rozjíždíme tyto každoroční turnaje od klanu Deadsquad již od roku 2012, na konci roku 2013 jsme vytvořili clanlist a rozhodli se, že další turnaje budou pořádány pravě tímto projektem. Snažíme se tak o větší aktivitu této multiplayerové hry, ale především turnaje konáme pro zábavu. Dost žvatlání, přejdeme přímo k samotnému turnaji.

Na webu deadsquad.cz jsme Vám dali možnost vybrat si typ turnaje. Anketa nás dovedla k tomu, že třetí clanlist turnaj se odehraje mezi klany, tak tomu bylo i při prvním turnaji pořádaným clanlistem. Jistě je tady spousta hráčů, kteří se premiérového turnaje zúčastnili a právě tito hráči to budou mít se seznámením turnaje jednodušší, jelikož se to moc lišit nebude, jen bude o pár novinek navíc, se kterými Vás seznámíme.

Turnaj bude rozdělen do dvou skupin: skupina A a skupina B. V jedné skupině budou min. 4 týmy, postupovat budou 2 týmy ze skupiny. Tým který se umístí na 1. místě skupiny A- hraje proti týmu, který se umístí na 2 místě skupiny B. Tým, který se umístí na 1. místě skupiny B tak hraje proti týmu, který se umístí na 2 místě skupiny A. Hrát se začne, až se najde minimální počet 8 aktivních klanů.

Zásadní změna bude v hitboxu, turnaj se bude hrát na lagshotu a skinshotu, a to z důvodu, že někeré klany preferují lag a některé skin.

Systém bodování bude následující: za jedno vyhrané kolo získá clan 1 bod. Je tedy možné za jeden zápas získat 3 body do tabulky. V případě rovnosti bodů na konci základní části bude rozhodovat lepší score klanu (větší počet zabitých hráčů- v případě shody i této statistiky bude rozhodovat menší počet úmrtí) . Budeme hrát systém každý s každým. Jednotlivé týmy ve skupině se proti sobě utkají 2x v základní části (1.část skinshot, 2.část lagshot), tudíž maximální počet bodů ze základní části je 18. ( v případě osmi přihlašených klanu )

Výsledky budeme psát klasicky zde na webu- do panelu zápasu. Zápis zápasu z turnaje na Vaše weby je povinný.

Na Ds webu jsem psal, že servery už jsou určeny, ale nastala změna, je možné, že zápasy se odehrají na úplně jiném serveru, každopádně Vám dáme vědět včas.

Základní informace turnaje:

Počet hráčů v zápase: 3 (počet hráčů k vystřídání je neurčitý)
Minimální počet týmu pro zahájení turnaje: 8
Maximální ping: 100
Minimální FPS: 30
Systém hry: 3x20 (1.část [Skinshot], 2.část [Lagshot] )
Bodování: Bodování bude určeno podle vyhraných kol (3,2,1,0)
Mapa: Letiště SF
Ukončení příhlášek: 31.10.2016
Začátek turnaje: 5.11.2016

Určitě budeme turnaj aktualizovat, určitě jsem na spoustu dalších věcí zapomněl, proto je na fóru vytvořená sekce CLANLIST TURNAJ 3. a v podsekci "AKTUALITY OHLEDNĚ TURNAJE" budeme přidávat další info, změny.


Ceny v turnaji

1.místo server na 6 měsíců od hostingu fakaheda.eu
2.místo server na 4 měsíce od hostingu fakaheda.eu
3.místo server na 2 měsíce od hostingu fakaheda.euV případě, že neseženeme do 31. října min. počet klanu, tak přejdeme na plán B, kdy se pozmění pár informací a turnaj se přemění z klanového na týmový- složený z různých hráčů. Jestli i v této druhé možnosti neženeme 8 týmů, turnaj se konat nebude, protože už nebude hoden dnešnímu neaktivnímu sampu.
ENG VERSION


Registered clans / teams :

Deadsquad
Fighters On Da HooD
Player And Games
Fuck All Kids
Resistant and Survival
By Enternal pro
Universal Gaming Team
Akatsuki

We have prepared for you another Tournament organized by Deadsquad clan and especially Clanlist Project. We, the Deadsquad team, have been making these tournaments every year since 2012. In 2013 we decided to create Clanlist page and organize tournaments via this page. We are trying to make this MP game a little bit more attractive, however we organize these tournaments for fun.
Here’s information about current tournament:

On deadsquad.cz we gave you an opportunity to choose which type of Tournament will be played. The result of the survey was that next tournament will be played between clans. Of course, there are some players, who did participate on Tournaments organized by Clanlist before. Those players will have it easier to familiarize with Tournament, because it won’t be that different, there will be only few news which will be introduced.
The Tournament will be divided into 2 groups: A, B. In a group will be min. 4 teams, 2 of those teams will proceed. The team placed on the 1st place of the A – group will play against team placed on the 2nd place of the B – group. The team placed on the 1st place of the B – group will play against team placed on the 2nd place of the A – group. The minimum amount of needed registered clans for the start of the tournament is 8.

Major Change will be in hitbox system. The Tournament will be played on lagshot and skinshot server, because some clans prefer playing on lag and others skin.

System of points: if a clan wins a round, it gains 1 point. So each clan can gain 3 points per match to a board. In case of the same number of points in the end of the regular part, a clan with better total score will proceed (a larger number of killed players – if these numbers are even, a smaller amount of deaths will decide). Every clan will play against each other (round robin system). Individual clans in the group will play against each other two times in the regular part (1. part skinshot | 2. part lagshot), therefore the maximum number of points in the regular part is 18 (in case of 8 registered teams).

Results will be written here (clanlist website) – in panel-box matches. It‘s necessary to write all matches on your clan website too.

About servers : More information soon

Basic information:

Amount of players in every match : 3
Minimal amount of clans for start : 8
Maximal Ping : 100
Minimal FPS : 30
Game system : 3x20 (1. part – skinshot | 2. part – lagshot)
Scoring : Scores will be determined due to won rounds (3,2,1,0)
Map : SF Airport
Deadline for registration : 31. 10. 2016
Date of tournament opening : 5. 11. 2016

> Of course there will be some news, so we have a topic “ NEWS REGARDING THE TOURNAMENT“which has been created in forum section “ CLANLIST TOURNAMENT 2016” Any news, changes etc. will be written down here.

Awards in the tournament:

1st place – server for 6 months from fakeheda.eu hosting
2nd place – server for 4 months from fakeheda.eu hosting
3rd place – server for 2 months from fakeheda.eu hosting


If the minimal amount of clans is not registered before 1.11.2016, we will switch on plan B. It will change the tournament of clans into the tournament of teams. However if the minimal amount of teams don’t register even in this case, the tournament will be cancelled.
finalllyyyyhexi-responsive-panel-designboom-02.jpgPesna on October 20 2016 · 0 Comments · 536 Reads ·Print
Clanlist tournament 2016
Na webu deadsquad.cz nyní probíhají ankety týkající se turnaje, který se bude konat záčatkem listopadu, k přístupu a hlasování v anketě je potřeba registrovat se. deadsquad.cz

Pesna on October 08 2016 · 0 Comments · 511 Reads ·Print
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
General partners