Add your clan to our database
Clan List
Former Clans
Tournaments
Hall of Fame
Historical clans
Top matches
Old players database
Users Online
Guests Online: 1
Members Online: 0


Total Members: 358
Newest Member: Tom
Statistics
F4K
Hned ze začátku musím upozornit, že nic z toho, co zde budete číst a co uvidíte, prvně nebyly názory od hráčů z deadsquad, ale ostatních, kteří nás na tohle video upozornili. Nemluvím zde o jednom klanu či několika hráčů, kteří se je snaží jen pošpinit... mluvím zde o několika random hráčích, kteří nám psali. Což nám už po třetím upozornění začalo být divné- a uvědomili jsme si, že něco nebude v pořádku.

Jedná se o hráče Chooseho, který nahrával zápas F4K vs Ds. Vše potřebné, co jsme chtěli zdělit, najdete přímo ve videu a hráči, který nám s tímto videem pomohl, děkujeme.Ráda bych jen dodala, že celý turnaj nás hodně zklamal... přišlo to tím, že AC nefunguje tak, jak by měl. Za což se omlouváme, v tomto směru jsme se samotní spálili. Nadále bych chtěla upozornit hráče, kteří si u mne stěžovali- zametat si pod vlastním prahem, je to nejlepší, co učiníte. Některým naše rozhodnutí nepřišla fér, ale podle mého názoru- hráči, kteří se na tomto podíleli, se snažili udělat vše pro to, aby to klapalo, jak má. Urážky, které byly většinou mířeny proti mě nebo zbytku, byly naprosto zcestné a snad si to někteří konečně uvědomíte. Samozřejmě zde nebyli jen takoví, kteří měli jen samé námitky- a já, která většinou komunikovala s hráči ohledně turnaje, zbytku, který se mnou spolupracoval a chápal mě- máte od mne velké dík.

Plus k tomuto máme VIP video- by Bonnie. Tohle video na youtube už nenajdete, protože dotyčný hráč ho hned smazal... samozřejmě po tom, co si uvědomil, že udělal velkou chybu a udělal na sebe busted. Avio poskytl video znovu, protože mu bylo hned jasné, že jak si to Bonnie uvědomí, tak to ihned smaže. Samozřejmě, stalo se a můžete si na videu povšimnout, že použil fake esc z jiné hry, kterou natáčel, protože se na chvíli objeví "bts.storm", což tam vůbec nemá co dělat. Proč by to dotyčný dělal? Proč by použil jiný esc? Na to si už každý odpovězte sám.

Další informace o průběhu turnaje zítra doplní Pesna.kEcg4488f.png

Eamby on November 13 2016 · 1 Comment · 822 Reads ·Print
Odvetný zápas RnS vs PnG
Sobota 12.11. 20:00


V tomto zápase klan PnG požádal Defelatera o natočení videa. V čase 1:29 zastavte video a prohlídněte si Defelaterovou plochu, to mi stačí jako důvod k opakování zápasu RnS vs. PnG, přičemž Defelater natočí celé první kolo a před startem hry natočí složku GTA, ESC a složku CLEO, ve složce GTA. Čistě hrající hráč nepotřebuje mít taková kurevstva v pc.

To samé udělá i v dnešním zápase Ds vs. RnS ( v případě že bude hrát )


Odkaz na video

Defelaterova plocha z videa klik

Domluva na zápas proběhne po odemčení fóra RnS vs. PnG

Pesna on November 09 2016 · 0 Comments · 437 Reads ·Print
2.kolo / 1.část - Skinshot
Ds vs. RnS - Odehráno
F4K vs. PnG -
FoH vs. uGT - Odehráno
b3p vs. AKT -

Pesna on November 09 2016 · 0 Comments · 397 Reads ·Print
Shrnutí 1.kola
Turnaj byl zahájen zápasem mezi Ds a F4K. Já osobně byl před zahájením turnaje strašně zvědavý na náš AC na serveru, věřil jsem mu tak moc, že to byl vlastně ten důvod, proč jem se rozhodl v dnešní době uspořádát turnaj. Bohužel hned po prvním zápase turnaje byl AC pro mě velkým zklamáním, jelikož mě (Pesnu) během hry nahlásil za silent aimbot v době, kdy jsem měl pl 0.00 a ping ne víc jak 60, od té chvíle jsem se snažil natáčet a v průběhu hry jsem začínal přemyšlet, že turnaj hodně ztratí na kvalitě.

Po skončení prvního zápasu se hned začal hrát druhý, a to PnG vs. RnS. Tyto dva klany mě doslova nasraly, jelikož se domluvili na zápase mimo clanlist a nedali nikomu vědět, z toho vyplyva, že ani nečetli informace ohledně turnaje a přes to se přihlášili, to mi hlava nebere. Každpádně z toho vznikly zmatky, hádky, urážky a vše, co jsem na turnaji nechtěl, ale bohužel, samotné hráče nemůžeme ovlivnit. Po ukončení zápasu mi leader PnG (Jappi) oznámil, že v turnaji končí, tak ještě nevím, jak to s tímto klanem dopadne v dalších kolech.

Za pár dni se odehráli zbývající 2 zápasy, jeden z nich byl AKT vs. uGT. V zápase bylo opět dost hádek, podezřivání z cheatu, fejku a k tomuto bych chtěl napsat pár vět.
My děláme turnaj pro Vás, snažíme se, aby byl co nejvíc kvalitní, ale bohužel, nedá se to odvádět na 100% důvod jste vy všichni. Uspořádáme to, snažíme se to co nejvíc jak jde uhlídat, věnujeme tomu velkou porci času, ale na průběhu turnaje se podíli z větši části samotní hráči. Proti cheatum se dnes nedá nijak bránit, někdo udělá AC a na druhý den špekulanti vymyslí jak ho obejít. Tak samo u fakování hráčů, dnes si každý umí změnit ip adresu a pak už nemáme možnost zjistit kdo se pod ip skrývá.
Co se snažím říct? Nepište nám stížnosti okolo tohoto téma, my s tím nic neuděláme, nejsou možnosti s tím něco dělat, i když to stále zkoušíme a snažíme se.

Poslední zápas 1.kola se odehrál včera, tady na druhou stranu nebyli nikterak velké potíže a stížnosti.

Ještě bych chtěl napsat pár slov ohledně AC na serveru. Byl jsem obeznámen s funkci AC, které Vám tu teď sdělim. V případě, že AC nahlásí hráče pouze 1x za krátký úsek, tak nahlášení nemusí být pravdivé. Správné vyhodnocení by mělo být v případě, kdy AC nahlásí vícekrat (3x, 4x...) v krátkém úseku, tohle ovšem neplatí, když hráč nemá pl 0.00. V Průběhu turnaje se budeme snažit anticheat zdokonalovat.

Turnaj klanu pokračuje, doufejme, že bude v dalších kolech více zábavy a méně problému

Pesna on November 06 2016 · 0 Comments · 388 Reads ·Print
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
General partners