Add your clan to our database
Clan List
Former Clans
Tournaments
Hall of Fame
Historical clans
Top matches
Old players database
Last matches
WW- vs. -RAT2:0
AnPN- vs. -N3S0:2
ETH- vs. -RkS2:0
uNb- vs. -N3S0:2
uNb- vs. -TW0:2
[All matches - SKINSHOT | LAGSHOT]
Users Online
Guests Online: 5
Members Online: 0


Total Members: 359
Newest Member: hardzeraGOD
Statistics
Výsledek poslední ankety
Který z těchto clanů je podle vás nejúspěšnější / nejkvalitnější (viz. *sekce: Legendární clany) ?


AW / Alone Wolves
AW / Alone Wolves
21% [7 Hlasy]

ibizaboy_2015, safty, ibizak2015lifestyle, p1r4t, Tot, Vidog, FlowDope

HoMieS / HoMieS "100% Sharp''
HoMieS / HoMieS "100% Sharp''
55% [18 Hlasy]

_Monster_, Pesna, VenTure, Mts, Prime, Escalade, VoeR, Choose, NixeT, Jappi, Stevee, torii, Crasher, Mixer, NeM, nEscafeX, mOti, Sanchezko

OGS / Original Gangsta Skillers
OGS / Original Gangsta Skillers
9% [3 Hlasy]

D4NN, taffik_27, iconnster

NTP / Net0peer Elite Clan
NTP / Net0peer Elite Clan
15% [5 Hlasy]

Roc, V1p3r, SongsLover, homerun, MembeR_

Hlasy: 33
Začátek hlasování: 10.12.16
Konec hlasování: 20.01.18

Pesna on January 20 2018 · 0 Comments · 511 Reads ·Print
1v1 - 1x15
STÁLE AKTUÁLNÍ, DO TURNAJE SE MŮŽETE PŘIPOJIT KDYKOLIV A DOMLOUVAT SE S HRÁČI NA DUELY. STAČÍ SE PŘIHLÁSIT TADYJednalo by se o klasické duely do 15ti bodů. Je to jen, řekněme menší oživení hry, jestli používáš cheaty a jsi nula, tak je používej, pro nás tohle řešit je ztráta času. Pouze v případě, že cheat půjde jasně poznat a potvrdí to i více neutrálních hráčů, tak zápas bude zkontumován.

Do kdy tato "soutěž" bude, není určeno, řekněme do konce tohoto roku. Zápasy se budou zapisovat do tabulky zde na clanlistu, přičemž při každém zápase bude na serveru jeden z správců clanlistu.

Začneme hned v pondělí, přihlášky můžete podávat už teď na foru. Ukončení přihlášek není určeno, přihlasit se můžete kdykoliv. Bude vytvořená tabulka přihlášených hráčů, nebudete nijak časově omezování, je na vás kolik zápasu týdně odehrajete, každopádně limit bude 3 zápasy/týden.

Bude možnost hrát na LAGSHOTU i SKINSHOTU (po domluvě mezi hráči) a takto bude i rozdělená tabulka, budou dvě (lag a skin). Hrát se bude na Ds1, při každém domluveném zápase mi jeden z účastníku zápasu napíše SZ zde na webu. Jelikož tohle bude číst 5 z 30 hráčů, tak to shrnem níže.


Typ hry: 1v1
Kola x Body: 1 x 15
Mapa: Malé letiště SF (popř. volitelná mapa po domluvě)
Možnosti typu hry: LAGSHOT / SKINSHOT
Sytém domluvy / Max. počet zápasu: Hráči se budou mezi sebou domlouvat na zápas, s jakýmkoliv hráčem přihlášeným do soutěže. Podmínka je, že nemůžeš hrát v jeden týden 2x se stejným hráčem. 3x týdně je max. počet zápasu (po-ne)
Termíny přihlášek: Od 3.2.2017 do neurčeno
Ceny: Náš věnovaný čas pro Vás
Server: 93.91.250.147:27482
Zapisování zápasu: Formou tabulky, budou dvě (lag [sk. A] a skin [sk. B])

Podmínky

- Aspoň se pokusit necheatovat
- Pro zapojení do soutěže musíš podat přihlášku
- Při každém domluveném termínu zápasu napsat SZ zde na webu pro Pesna

Ještě bude plno informací doplněno, budete informování.


Tabulky


PřihláškyENGLISH VERSION
Firstly... This is not a Tournament. It's just for players, who would like to play for fun.


You should probably know that using cheats are forbidden (We guess it's nothing new for the most of players). However we don't really care about it,
so it's your call : Be a pro | Be a noob.

Of course Clanlist head team reserves the right to change terms or forfeit a match if necessary.


This 4fun Tournament is not intended. All matches (results) will be written on this webpage and each match will be supervised by a member of Clanlist team.


FAQ

When can I apply to the Tournament ?
Anytime


How many matches should I play a week ?
It is up to you, but max. 3 matches per week


What should I do, if I want to play a match ?
Type a PM here to Pesna

How can I connect the server ?
Simply, copy an IP adress, which is written below and go to your SA:MP client and above you see a box "ADD SERVER" and paste the IP adress there
INFORMATION

Game type: 1 v 1
Rounds / Points: 1 x 15
Map / DM: Small SF Airport (it's optional)
The tournament system/max amount of matches: players will agree among themselves when will they play matches, but the conditions are that one cannot play with same.player more then once in the week and the maximum amount of played matches in the week is three
Game system: Lagshot / Skinshot (hitbox)
Date of opening: n/a
Awards: Our free time
Server: 93.91.250.147:27482 (Deadsquad 1st CW + TG server)


TERMS

- Using cheats, cleo mods and other unauthorized programms is forbidden
- To enter the tournament you have to apply an application
- Participants must let know Pesna before a match


More information soon

Pesna on February 03 2017 · 0 Comments · 997 Reads ·Print
Novinka na clanlitu
Rockard dostal nápad dopsat do naší databáze old school klany a dnes jich pár přidal, najdete je pod hlavní tabulkou clanlistu. Průběžně budeme přidávat další.

Pesna on November 19 2016 · 0 Comments · 917 Reads ·Print
KONEC TURNAJE / THE END OF THE TOURNAMENT
Přišlo nevyhnutelné. Po tom, co nám PnG, RnS a uGT oznámili, že nadále nechtějí v turnaji pokračovat, museli jsme zakročit a situaci řešit. Respektujeme Vaše rozhodnutí a tímto tedy ukončujeme celý turnaj a zároveň děkujeme všem klanům a hlavně hráčům, kteří se zúčastnili. Zároveň se vrátíme zpět a porozhlédneme se, čím jsme si za těch pár dní prošli, a i když turnaj trval jen chvíli, určitě je toho mnoho, o čem by jsme se měli zmínit a co objasnit.

Komplikace začaly už v prvních zápasech, přesněji řečeno RnS vs PnG- kdy hráč Defelater nahrával vlastní plochu, kde jsme si mohli povšimnout, čím si zpestřuje večerní (či celodenní) herní zábavu a hned jsme měli pádný důvod celý zápas opakovat. Bohužel, nejmenovaný hráč z klanu PnG nedal ničemu šanci a i přes to, že jsme vše chtěli vyřešit, aby se mohlo hrát dál, nebylo možné se s dotyčným jakkoliv domluvit. Zde odchází PnG a přichází na řadu zápas uGT vs AKT. AKT nám předvedli, co v nich opravdu je (nebo v jejich hře) a vznikly dohady o tom, zda-li jsou to fake hráči a jestli hrají čistou hru. V této situaci jsme nemohli jakkoliv zakročit, protože nemáme žádné důkazy o tom, zda-li to celé byla pravda. Zůstávají nám nezodpovězené otázky... nemáme právo se jakkoliv vyjadřovat. O hře, která proběhla mezi prvními zápasy, kdy Ds hrálo s F4K, jsme se už zmínili o novinku níže, takže není potřeba ji znovu rozpitvávat.

Všechny z Deadsquad nás mrzí, jak celý turnaj dopadl, protože jsme byli přesvědčeni, že koupi nového serveru a využití AC, které nám mělo umožnit rozeznat hráče a rozdělit do dvou skupin- těch, co opravdu hrají, nebo těch, kteří si jen hrají, že něco hrají- dopadl katastrofálně, tím pádem se Vám znovu omlouváme, že to nedopadlo podle našich ani Vašich představ. Zároveň nás popudilo, jak se někteří hráči chovali na serveru a jen ukazovali, jak rozšířený je jich slovník českého jazyka- zpestřený všelijakými urážkami. Nechtěli jsme, aby celý turnaj vyústil jen v hádky. Tohle nebylo cílem turnaje, který se koná už několikátým rokem... jedná se tu o hru, kterou si chceme užít, ať už je to pro nás odreagování nebo to nadále hrajeme kvůli lidem, které známe už několik let a baví nás to. Chtěla bych zmínit i takové, kteří opravdu přišli s tím, aby si zahráli a zároveň se nechovali, jak kdyby je vypustili zrovna z pralesa, i když se jim v některých momentech něco nelíbilo. B3p je ukázkou toho, že se najdou ještě hráči, se kterými se dá v klidu domluvit a zahrát bez toho, aby vznikly hádky. Nejde o věkové rozpětí, které se mezi námi nachází, jde o charakter člověka a o to, kdo si přestane honit ego po letišti v San Fierro. Ti, kteří se podíleli na organizaci turnaje mají speciální díky- a to náleží hlavně Pesnovi, který tomuto věnoval kvantum času- a i když to nedopadlo, jak by mělo, tak za jeho zlaté nervy a úsilí, které tomu věnoval, ho ceníme.

Opět všem děkuji za účast a stále věřím, že se podaří vybudovat ještě taková komunita, která zde fungovala pár let zpátky.

Eamby on November 15 2016 · 1 Comment · 872 Reads ·Print
Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
General partners